Atrakcje dodatkowe

Doświadczajcie, żyjcie chwilą, łapcie spokój, a my zajmiemy się resztą

rowery

Poza dużą bazą czarterową, którą możesz sprawdzić klikając tutaj, posiadamy inne atrakcje wodne i lądowe, którą urozmaicą Wasz pobyt na Mazurach.

Jeżeli chcecie zrelaksować się wśród natury i poczuć wiatr we włosach- wsiądźcie na rowery i ruszcie w trasę! Nasz obiekt znajduje się w idealnej lokalizacji przyjaznej rowerzystom. Nie brakuje malowniczo położonych dróg i jest co pozwiedzać. Zobaczcie bunkry i dotknijcie historii, zatrzymajcie się blisko Mostu Sztynorckiego i zachwyćcie się spektaklem jachtów, a później wskoczcie kajak i wypłyńcie na wielkie wody. Jeżeli trening nóg i rąk Wam wystarczy, wypożyczymy Wam Solemaran, który zabierze Was na środek jeziora, a nawet wyspę, gdzie możecie zanurzyć nogi w czystej tafli jeziora.
Na spragnionych gorącej atmosfery czeka Mazurska Sauna na wodzie, która dzięki swojemu położeniu (brak kontaktu z brzegiem) daje niezwykłe poczucie intymności i komfortu.

bayliner3

Każdy kto lubi mocne wrażenia niech wkłada kask i ruszy z nami w trasę! Zorganizujemy dla Was wycieczkę quadami, maszyną POLARIS RZR 570 czy samochodami terenowymi.
Wolicie sporty wodne? Nie ma problemu! Bierzcie kapoki i wskakujcie do motorówki lub skutery wodne. Popłyniemy na środek jeziora, spróbujemy sił na wakeboard i nartach wodnych, a nawet polatamy dzięki flyboard, a to wszystko pod czujnym okiem instruktorów. Na innych śmiałków czekają dmuchańce i wielkie koła ciągnięte za motorówką.

Zęza Nowy Sztynort

Wieczorem czekać może na Was grill, ognisko lub wystawna kolacja. Zorganizujemy imprezę z DJ, zabierzemy do legendarnego Klubu Zęza lub na koncert na scenie głównej.

Wszystkie atrakcje dostępne są przy wcześniejszej rezerwacji. Skontaktuj się z nami i znajdź się w miejscu gdzie możesz wszystko, a nic nie musisz.

Kontakt

Rezerwacje grupowe, eventy:

Martyna Kaźmierczak
Tel. 515 385 085

Żaneta Lubera
Tel. 880 387 560

Weronika Jenny
Tel. 509 997 762

e-mail: [email protected]

Nowy Sztynort Sp. z o. o.
Sztynort 11
11-600 Węgorzewo
NIP: 8451993616
REGON: 382944386

Serdecznie zapraszamy!