Atrakcje dodatkowe

Doświadczajcie, żyjcie chwilą, łapcie spokój, a my zajmiemy się resztą

rowery

Poza dużą bazą czarterową, którą możesz sprawdzić klikając tutaj, posiadamy inne atrakcje wodne i lądowe, które urozmaicą Wasz pobyt na Mazurach.

Jeżeli chcecie zrelaksować się wśród natury i poczuć wiatr we włosach- wsiądźcie na rowery i ruszcie w trasę! Nasz obiekt znajduje się w idealnej lokalizacji przyjaznej rowerzystom. Nie brakuje malowniczo położonych dróg i jest co pozwiedzać. Zobaczcie bunkry i dotknijcie historii, zatrzymajcie się blisko Mostu Sztynorckiego i zachwyćcie się spektaklem jachtów, a później wskoczcie kajak i wypłyńcie na wielkie wody. Jeżeli trening nóg i rąk Wam wystarczy, zapraszamy na rejs ze sternikiem,, który zabierze Was w najurokliwsze zakątki okolicy, a także najlepsze ukryte plaże z ciepłą, czystą wodą.
Na spragnionych gorącej atmosfery czeka Sauna na Wodzie, która znajduje się na końcu portu tuż przy 13 kei (keja domów na wodzie).

bayliner3

Każdy kto lubi mocne wrażenia niech wkłada kask i ruszy z nami w trasę! Zorganizujemy dla Was wycieczkę quadami, maszyną POLARIS RZR 570 czy samochodami terenowymi.
Wolicie sporty wodne? Nie ma problemu! Bierzcie kapoki i wskakujcie do motorówki lub skutery wodne. Popłyniemy na środek jeziora, spróbujemy sił na wakeboard i nartach wodnych, a nawet polatamy dzięki flyboard, a to wszystko pod czujnym okiem instruktorów. Na innych śmiałków czekają dmuchańce i wielkie koła ciągnięte za motorówką.

Zęza Nowy Sztynort

Wieczorem czekać może na Was grill, ognisko lub wystawna kolacja. Zorganizujemy imprezę z DJ, zabierzemy do legendarnego Klubu Zęza lub na koncert na scenie głównej.

Wszystkie atrakcje dostępne są przy wcześniejszej rezerwacji. Skontaktuj się z nami i znajdź się w miejscu gdzie możesz wszystko, a nic nie musisz.

Kontakt

Rezerwacje grupowe, eventy:

Martyna Kaźmierczak
Tel. 515 385 085

Żaneta Lubera
Tel. 880 387 560

e-mail: [email protected]

Nowy Sztynort Sp. z o. o.
Sztynort 11
11-600 Węgorzewo
NIP: 8451993616
REGON: 382944386

Serdecznie zapraszamy!