Zorganizuj grilla lub ognisko w Nowym Sztynorcie!

istockphoto-1132282694-612x612

Jeżeli nie wyobrażasz sobie sezonu letniego bez karkówki z grilla, albo uwielbiasz warzywne szaszłyki pieczone na ogniu, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dzięki okolicznym dostawcom, na naszym ruszcie każdy znajdzie coś dla siebie, a jest z czego wybierać! Lokalne mięsa, ryby, pyszne ziemniaki z czosnkiem, warzywa, kiszka ziemniaczana, a nawet żur jagnięcy lub zupa rybna prosto z żeliwnego kotła! Mazurski Browar to idealny dodatek, dlatego proponujemy roll bar z beczką kraftowego piwa w specjalnej cenie! Zamów już dzisiaj i odpocznij, a my zajmiemy się resztą.

Oferta kierowana do grup powyżej 15 osób i obejmuje: wybrane menu, organizację grilla oraz obsługę.

Zazdwoń
Projekt bez tytułu(2)

Zapach drewna, dźwięki gitary i rozgwieżdżone niebo nad taflą jeziora. Czy to nie jest plan doskonały? Zorganizuj z nami ognisko dla siebie lub znajomych i spędź niezapomniane chwile wśród mazurskiej przyrody. W naszym obiekcie znajdziesz 3 miejsca ogniskowe, które dostosujemy do Twoich potrzeb i charakteru imprezy. Zorganizujemy drewno, jedzenie, zimne piwo, a nawet gitarę i grającego, bo Sztynort to miejsce gdzie możesz wszystko, a nic nie musisz.

Cena: 250 zł (jednorazowa opłata za 1/3 m3 drewna) + 60 zł/ osoba
Cena obejmuje drewno, kijki, kiełbaski, pieczywo, ogórek małosolny/ kiszony, sosy, mix sałat, smalec, zastawę jednorazową.

Istnieje możliwość rezerwacji miejsca wraz z samym drewnem, aby zarezerwować samo miejsce zadzwoń 663 427 780

Skontaktuj się z nami

Eventy, oferty grupowe, konferencje
Martyna Kaźmierczak
e-mail: [email protected]
tel: +48 515 385 085