Oferta weselna

wesele w zgodzie z naturą
W zgodzie z naturą
Sala- Restauracja Mesa

Restauracja Mesa położona jest w samym sercu Sztynortu na wzgórzu przy Pensjonacie. Z okien widać Port i jezioro, a zaraz za rogiem mieści się majestatyczny Pałac Lehndorffów wraz z parkiem. Sala restauracyjna ma130m2 i gotowa jest przyjąć do 50 osób. Latem wita okwieconym tarasem,a zimą zaprasza do spędzania długich wieczorów przy kominku.Klimatyczne wnętrze i piękne widoki to standard tego miejsca.

jedzenie wesele
Kuchnia- Wierni lokalnym smakom i produktom

Wierzymy, że jakość to podstawa. Wszystkie dania przygotowane są z wyselekcjonowanych produktów od lokalnych dostawców, których dzieli nie więcej 30 km od naszego obiektu. Ryby z Mazurskich jezior królują w karcie menu, jednakże sezonowe dania oparte na jagnięcinie, drobiu czy dziczyźnie to nasza duma. Chcemy, aby każdy z naszych gości czuł się wyjątkowo, dlatego gotowi jesteśmy dostosować naszą kartę do wszelkich diet oraz uczuleń.

Zobacz menu
pensjonat sztynort wesele
Pensjonat- Komfort i wygoda

Pensjonat Sztynort położony jest, podobnie jak Restauracja Mesa na wzgórzu w sąsiedztwie Pałacu oraz okalającego go parku. Na nowożeńców czeka Apartament z antresolą oraz dużą, wygodną wanną w łazience, a dla gości pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe.Pensjonat przyjmie maksymalnie 52 osoby.
Z okien każdego pokoju rozprzestrzenia się widok na jezioro lub park. Bliskie sąsiedztwo przyrody oraz Pałacu nadaje temu miejscu niepowtarzalny urok.

Wypłyń na szerokie wody

Nowy Sztynort to największy port na Mazurach. Posiada aż 450 miejsc cumowniczych i położony jest na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze oraz nowoczesnej flocie możemy zorganizować dla Państwa ślub marzeń. Możliwości jest wiele, a wśród nich ślub na wodzie, gdzie do kobierca dopłyniecie wybraną łodzią. Zabierzcie swoich gości w rejs statkiem w dniu poprawin i odpocznijcie na łonie natury.
Nowy Sztynort to miejsce gdzie możesz wszystko, nic nie musisz.

Kontakt

Rezerwacje grupowe, eventy

Martyna Kaźmierczak
Tel. 515 385 085

Żaneta Lubera
Tel. 880 387 560

Martyna Kaźmierczak
Tel. 509 997 762

e-mail: [email protected]

 

Nowy Sztynort Sp. z o. o.
Sztynort 11
11-600 Węgorzewo
NIP: 8451993616
REGON: 382944386

 

Serdecznie zapraszamy!

Pobierz ofertę